Redesign bloga

Ostatnimi dniami blog nieco zmienił swoją oprawę. Oprócz zmiany nazwy na JS CodeBlocks (bardziej związaną z tematyką bloga) została odświeżona grafika oraz układ i dobór elementów w menu górnym oraz bocznym.


Menu górne nareszcie dostało jakieś konkretne linki do kategorii, które były najczęściej odwiedzane na blogu. Prawe menu zostało nieco odświeżone - przede wszystkim zniknął widget do udostępniania (który teraz znajduje się pod artykułem), a pojawiła się nowa opcja - zamówienie newslettera na adres email (za pośrednictwem feedburnera).

Lepsze połączenie artykułów z serwisami społecznościowymi pozwoli na łatwiejsze dzielenie się użytecznym (jeżeli tak uznacie :)) materiałem z innymi - na dole artykułu znajduje się 8 ikonek do międzynarodowych (facebook, twitter, google bookmarks) oraz polskich (wykop, develway, blip, flaker, pinger) serwisów.


Nad ikonkami znajdziemy także 5 propozycji artykułów na blogu, które mogą być powiązane tematyką z przeczytanym wpisem - w przypadku, kiedy chcemy pogłębić naszą wiedzę w tym temacie.


Mam nadzieję, że zmiany pomogą łatwiej odnaleźć się na stronie i sprawić, że czas spędzony na czytaniu artykułów będzie jeszcze milszym niż dotychczas :)

Prześlij dalej:

1 komentarz:

szoper pisze...

Nie widzę ŚLEDZIKA! Wstyd i hańba!

Prześlij komentarz